рус | укр

Виготовлення сертифікатів металевих у Києві

Приклад металевого сертифіката на металі

Друкарня «Актив Принт» виконує виготовлення сертифікатів металевих на дерев'яній підкладці з використанням преміальних матеріалів, тому можете не переживати, що ваш сертифікат виглядатиме дешево. Багато сертифікатів видаються державою і їх роблять лише у відповідних органах. Види сертифікатів, які ми можемо виготовити або надрукувати на замовлення:

Виготовлення металевих сертифікатів на дерев'яній основі часто замовляють тому, що це найпрезентабельніший і найпопулярніший вид нагороджень у Києві. Сертифікати часто використовують компанії для сертифікації дистриб'юторів, нагороджень, привітань.

Виготовлення сертифікатів на металі

Приклад сертифікату на дерев'яній основі

Пропонуємо виготовлення металевих сертифікатів у різних колірних варіантах металу: білий, золото та срібло. Виготовлення сертифікату на металі провадиться за технологією гравертон. Металеві сертифікати є більш зносостійкими, ніж паперові варіанти.

Сертифікати металеві презентабельніші за паперові, хоча на них так само можна надрукувати багатобарвне зображення. Сертифікати на металі прикрашають стіни багатьох офісів, що свідчить про популярність підприємства.

Виготовлення сертифікатів на дерев'яній основі

Виготовлення сертифікатів на дерев'яній основі відбувається з'єднанням підкладки з дерева з металом, це займає досить мало часу. Замовити виготовлення сертифікатів на дерев'яній підкладці краще в офісі, де можна вибрати розмір дерев'яної основи та колір металу.

Друк сертифікатів на папері або металі

Друк сертифікатів на щільному папері — це економний варіант, але у нас є більше ніж 200 видів дизайнерських картонів ми робимо швидко і якісно під будь-яку тематику: на фотосесію, на масаж. Для друку сертифіката потрібен лише макет, дизайн якого можна замовити також у нас. Друк сертифікатів на металі дозволяє використовувати кольори CMYK, які виглядають насичено та яскраво.

Замовте друк сертифікатів на папері — це допоможе легко та швидко презентувати Вашу компанію, курс чи програму. Для подарункових та нагородних сертифікатів чудово підійде метал на дерев'яній основі, їх можна повісити на стіну, і це буде дуже красиво!

фото