рус | укр

Види сертифікатів - виготовлення, друк

Приклад металевого сертифікату на металі

Багато сертифікатів видаються державою і вони видаються лише у відповідних органах, види сертифікатів, які ми можемо виготовити / надрукувати:

Виготовлення металевих сертифікатів на дерев'яній основі є найпрезентабельнішим і найпопулярнішим видом сертифікатів, який часто використовують для сертифікації дистриб'юторів, нагороджень, привітань.

Виготовлення сертифікатів на металі

Приклад сертифікату на дерев'яній основі

Пропонуємо виготовлення сертифікатів металевих у різних колірних варіантах металу: білий, золото та срібло. Виготовлення сертифікатів на металі здійснюється за технологією гравертон.

Металеві сертифікати більш зносостійкі, ніж паперові варіанти. Металеві сертифікати є презентабельнішими, хоча на них так само можна надрукувати багатобарвне зображення.

Сертифікати на металі прикрашають стіни багатьох офісів, що свідчить про популярність підприємства.

Виготовлення сертифікатів на дерев'яній основі

Виготовлення сертифікатів на дерев'яній основі відбувається з'єднанням підкладки з дерева з металом, це займає досить мало часу.

Замовити виготовлення сертифікатів на дерев'яній підкладці краще в офісі, де можна вибрати розмір дерев'яної основи і колір металу.

Друк сертифікатів на папері чи металі

Друк сертифікатів на понад 200 видів дизайнерських картонів ми робимо швидко та якісно під будь-яку тематику: на фотосесію, на масаж.

Друк сертифікатів на металі дозволяє використовувати кольори CMYK, які виглядають насичено і яскраво.

Замовте друк сертифікатів на металі або виготовлення сертифікатів на дерев'яній основі - це допоможе легко та швидко презентувати Вашу компанію, курс, програму.

фото