рус | укр

УФ друк у Києві – стиль та якість

УФ-друк – сучасний спосіб нанесення зображень у Києві. Це струменевий друк, в якому використовуються спеціальні чорнила, що застигають під впливом ультрафіолетового випромінювання. Порівняно з іншими видами друку, такий варіант дозволяє використовувати будь-які поверхні, що розширює можливості.

Ультрафіолетовий друк - технологія має широкий спектр застосування, вона використовується для створення брендованої продукції. Її головна перевага – нанесення барвистих зображень або написів на велику кількість поверхонь.

УФ друк на композиті застосовується коли потрібна жорсткість таблички. Композит розроблений як дуже міцний матеріал, що складається з двох листів алюмінію розділені прошарком із ПВХ. Композитні панелі бувають різних кольорів.

Пример УФ печати по дереву
Послуги / Матеріали Од. вим. Ціна
Ультрафіолетовий друк "POLI-TAPE" (глянець/мат.) м² 210 грн
Ультрафіолетовий друк ПВХ 2-5 мм м² 360 - 550 грн
Ультрафіолетовий друк 4+0 (CMYK) м² 180 грн *
Ультрафіолетовий друк 1+0 (white) м² 120 грн *

* Вартість за 1 м² без матеріалу.

Переваги УФ друку в нашій друкарні

Застосовуючи УФ друк у зовнішній рекламі, ви гарантовано отримуєте високу якість продукції. За такої технології досить довго роблять вироби великої партії якщо потрібно часто міняти заготівлю, але відрізняється рядом переваг:

Перед замовленням ультрафіолетового друку необхідно створити ескіз та уточнити матеріал для перенесення. Підготовка макету виконується за допомогою графічних редакторів, після чого виконується контроль за спеціальним софтом. Головна перевага – миттєве нанесення, де відсутня тривала попередня додрукарська підготовка. Можливе виготовлення великої партії брендованої продукції.

Наша друкарня «Актив Принт» надає послуги УФ друку, гарантуючи якість, деталізацію та тривалий термін служби продукції. Щоб зробити замовлення, зв'яжіться з нами за вказаними номерами або заповніть форму на сайті.

фото