рус | укр

УФ друк у Києві – стиль та якість

УФ друк – сучасний спосіб нанесення зображень у Києві. Це струменевий друк, в якому використовуються спеціальні чорнила, що застигають під впливом ультрафіолетового випромінювання. У порівнянні з іншими видами друку такий варіант дозволяє використовувати в роботі будь-які поверхні, що розширює можливості.

Ультрафіолетовий друк - технологія має широкий спектр застосування. Вона використовується для створення брендованої продукції. Її головна перевага – нанесення барвистих зображень чи написів на безліч поверхонь:

Застосовуючи УФ друк зовнішньої реклами, ви гарантовано отримуєте високу якість продукції.

Пример УФ печати по дереву
Послуги / Матеріали Од. вим. Ціна
Ультрафіолетовий друк "POLI-TAPE" (глянець/мат.) м² 210 грн
Ультрафіолетовий друк ПВХ 2-5 мм м² 360 - 550 грн
Ультрафіолетовий друк 4+0 (CMYK) м² 180 грн *
Ультрафіолетовий друк 1+0 (white) м² 120 грн *

* Вартість за 1 м² без матеріалу.

Переваги УФ друку в нашій друкарні

Така технологія відрізняється низкою переваг:

Перед замовленням ультрафіолетового друку необхідно створити ескіз та уточнити матеріал для перенесення. Підготовка макета виконується за допомогою графічних редакторів, після чого контролюється спеціальним софтом. Головна перевага – миттєве нанесення, де відсутня тривала попередня додрукарська підготовка. Можливе виготовлення великої партії брендованої продукції.

Наша друкарня надає послуги УФ друку, гарантуючи якість, деталізацію та тривалий термін служби продукції. Щоб зробити замовлення, зв'яжіться з нами за номерами або заповніть форму на сайті.

фото