рус | укр

Виготовлення наклейок та друк стікерів

зелені наліпки з порізкою

Виготовлення наклейок у друкарні «Актив-Принт» не втрачає популярності, ми допомагаємо бізнесу та приватним особам швидко придбати інформаційні матеріали. Невеликі клеючі елементи розміщуються на різноманітних поверхнях для кількох цілей:

Виготовлення наклейок здійснюється на спеціальному обладнанні, яке забезпечує надійну фіксацію шарів та довговічність зображення. Клієнти можуть замовити як невеликі стікери (для розміщення на комерційних товарах, внутрішній звітності, продуктах харчування), так і наліпки великого розміру.

Друк наклейок та стікерів у Києві

сині наліпки прямокутні

Головною вимогою для друку наклейок є підготовка макета, який краще робити в розмірі 1 до 1, щоб вихідник був правильно перенесений на матеріал. Для виробництва наклейок необхідно продумати формат та підігнати під нього вихідний графічний файл.

Нами широко застосовується цифровий друк наклейок, який передбачає використання професійного обладнання для нанесення зображень та текстів на папір формату А3 та менше. Якщо формат більший, ми застосовуємо широкоформатний друк, який виконується з роздільною здатністю 1440 dpi та розміром краплі від 7 до 17 пкл., для чіткості зображення без ризиків читабельності.

Особливо затребуваний друк на оракалі – це плівка самоклейка, яка може кріпитися на жорстку основу або на будь-яку іншу поверхню. Це найчастіший вибір рекламників за рахунок легкості розміщення інформації та довговічності нанесених наклейок.

Також поширений екосольвентний та латексний друк наклейок, що передбачає екологічну технологію їх виробництва. Завдяки цьому розмістити наліпку можна навіть на дитячій продукції та продуктах харчування, повністю виключаючи шкоду здоров'ю користувача.

Виготовлення наклейок з плотерним різанням

Макет майбутніх наклейок розробляється дизайнером у спеціальному графічному редакторі, а далі роздруковується на високоточному поліграфічному обладнанні. Для друку стікерів застосовується білий папір, а прозора плівка застосовується для прозорих наклейок. Виготовлення наклейок стійких до вологи відбувається на плівці, а на папері, що самоклеїться, ми друкуємо наклейки які не взаємодіють з вологою.

Виготовлення наклейок для підлоги відбувається на плівці Orajet і для захисту покривається підлоговою ламінацією. Потім ми використовуємо плотерну порізку наклейок, яка дозволяє виконати як типові прямокутні та квадратні варіанти, так і фігурні наклейки на замовлення. В останньому випадку можна адаптувати формат наліпки під зображення та отримати індивідуальну поліграфію. Це буде гарним стікером або корпоративним сувеніром на згадку клієнту.

Виробництво етикеток на продукцію

Розробка дизайну етикеток на продукцію та виробництво: прямокутні, овальні, квадратні та круглі. І навіть складної форми, як на пляшку шампанського. Прозорі етикетки виготовляються із прозорого поліпропілену для візуального ефекту, начебто надруковано на самому товарі чи продукті. Для товарів часто замовляють білу матову етикетку з можливістю писати кульковою ручкою, це зручно та оригінально.

Для друку якісних наклейок наша друкарня використовує оригінальні матеріали, фарби та найкраще обладнання у Києві. Замовте у нас друк наклейок та виготовлення стікерів з логотипом компанії, ми гарантуємо максимальну якість!

Ще корисно почитати:

Друк наклейок
Друк УФ наклейок на прозорій плівці
Друк етикеток

фото