рус | укр

Наліпки, стікера, етикетки

Приклад надрукованих наліпок зелених

Друк наліпок у друкарні «Актив-Принт» не втрачає популярності, ми допомагаємо бізнесу та приватним особам швидко придбати інформаційні матеріали. Невеликі клеючі елементи розміщуються на різноманітних поверхнях для кількох цілей:

Виготовлення наліпок проводиться на спеціальному устаткуванні, яке забезпечує надійну фіксацію шарів та довговічність зображення. Клієнти можуть замовити невеликі стікери (для розміщення на комерційних товарах, внутрішньої звітності, продуктах харчування), так і наклейки великого розміру.

Друк наліпок та стікерів у Києві

Приклад надрукованих наліпок прямокутних

Головною вимогою, з якою пов'язано друк наліпок, є підготовка якісного макету, який краще робити у розмірі 1 до 1, щоб зображення був правильно перенесений на матеріал. Для виробництва наклейок необхідно продумати формат наліпок та підігнати під нього вихідний графічний файл.

Нами широко застосовується цифровий друк наліпок, який передбачає використання професійного обладнання для нанесення зображень та текстів на папір формату А3 та менше. Якщо формат більший, ми застосовуємо широкоформатний друк, який виконується з роздільною здатністю 1440 dpi та розміром краплі від 7 до 17 пкл., для чіткості зображення без ризиків читабельності.

Особливо затребуван друк на оракалі - плівці-самоклейці, яка може кріпитися на жорстку основу або на будь-яку іншу поверхню. Це найчастіший вибір рекламників, за рахунок легкості розміщення інформації та довговічності нанесених наліпок.

Також поширений екосольвентний та латексний друк наклейок, що передбачає екологічну технологію їх виробництва. Завдяки цьому розмістити наліпок можна навіть на дитячій продукції та продуктах харчування, повністю виключаючи шкоду здоров'ю користувача.

Виготовлення наклейок з плотерним різанням

Макет майбутніх наклейок розробляється дизайнером у спеціальному графічному редакторі, а далі роздруковується на високоточному поліграфічному обладнанні. Для наклейок для підлоги використовується плівка Orajet і для захисту підлогова ламінація. Потім слідує плоттерна різання наклейок, яка дозволяє виконати як типові прямокутні і квадратні варіанти, так і фігурні наліпки на замовлення.

В останньому випадку можна адаптувати формат наліпки під зображення та отримати індивідуальну поліграфію. Це буде гарним стікером чи корпоративним сувеніром на згадку клієнту.

Виробництво етикеток на продукцію

Розробка дизайну етикеток на продукцію та виробництво: прямокутні, овальні, квадратні, круглі. І навіть складної форми, як на пляшку шампанського.

Прозорі етикетки виготовляються з прозорого поліпропілену для візуального ефекту, начебто надруковано на товарі або продукті. Для товарів часто замовляють білу матову етикетку з можливістю писати кульковою ручкою, це зручно та оригінально.

Замовте у нас друк наклейок та стікерів з логотипом компанії, ми гарантуємо максимальну якість!

Ще корисно почитати:

Друк УФ наклейок на прозорій плівці

фото