рус | укр

Відмова від відповідальності

Цифрова друкарня «Актив Прінт» робить все можливе, щоб інформація про наші продукти та поліграфічні послуги, що надаються на сайті, була вірною. Однак не всі помилки можуть бути виправлені вчасно, ми не несемо відповідальності за помилки, упущення, неточності або спотворення, за будь-які випадкові помилки, упущення, недбалість, переривання, помилки при передачі або прийомі, зараження комп'ютерним вірусом, наклеп, контрактний збитки, порушення авторських прав чи прав інтелектуальної власності та будь-які заподіяні збитки.

Макет

Ми не приймаємо скарги через неправильно наданий замовником макет. Будь ласка, перевірте макет перед затвердженням двічі, оскільки ми не зможемо самостійно вносити зміни після його затвердження. Обов'язково перевірте орфографію, кольори, розміри та кількість. Ви можете надіслати електронний лист з вашим схваленням або в інший доступний спосіб. Підтвердження означає, що ви підтверджуєте замовлення до друку без будь-якої відповідальності за помилки з боку «Актив Принт».

Допуски за кольором друку

Незважаючи на використання найсучасніших друкарських машин, можливі невеликі відхилення у кольорі. Результат друку залежить від багатьох факторів, включаючи вид паперу - глянсова вона або матова, ступеня білизни, напрямки волокон. Кліматичні умови місця друку, такі як температура та вологість повітря. Якщо виникають відхилення кольору в межах допуску (+/- 10%) з причин такого роду це не буде підставою для скарги. Модель CMYK, яка називається тріадною або чотириколірною, являє собою субтрактивну колірну модель, що використовується при кольоровому друку, а також для опису самого процесу друку. CMYK відноситься до чотирьох типів фарб, що використовуються в більшості кольорових зображень: блакитному, пурпуровому, жовтому та чорному. Ми не можемо дати гарантії 100% збігу кольорів для вашого продукту (включаючи повторний друк). Якщо вам потрібен вибір кольору, надішліть нам паперову копію або посилання на Pantone, і ми постараємося зробити все можливе, щоб підібрати колір.

Допуски на різання

Незважаючи на те, що ми використовуємо найкраще обладнання для виробництва, все ще існують допуски на різання, гільйотинування, фальцювання. Допуск на різання і згинання становить мінімум 3 мм.

Тиснення та фольгування

Спеціальні процеси, такі як тиснення та фольгування мають допуск до 2 мм. Це з великими обсягами обробки партій і похибками, властивими виробничому методу. Ми наполегливо рекомендуємо використовувати ці процеси в якості окремих елементів, а не вирівнюючи їх з друкованими елементами, оскільки перекоси відбуватимуться.

Ми цінуємо наших замовників та завжди намагаємося знаходити компромісні рішення!

фото