рус | укр

Виготовлення візиток у Києві

Приклад виготовлення візиток

Замовити виготовлення візиток у Києві в друкарні «Актив Прінт» - означає довірити друк візиток професіоналам. Однією з найпоширеніших і найпопулярніших послуг сучасних друкарень та поліграфічних компаній є виготовлення візиток.

Найпростішим з технічної точки зору і одним із найбільш вигідних за вартістю є метод цифрового друку. Європейські візитні картки мають розмір 85х55 мм, а в країнах СНД — 90×50 мм.

Цифровий друк візиток

Цифровий метод друку візиток дозволяє створювати цікаві з погляду графіки та дизайну продукти у найкоротші терміни. Замовити друк візитної картки з мінімальними фінансовими витратами та без спеціальних друкарських форм – так можете легко надрукувати візитки малим тиражем.

Додатково можна використовувати дизайнерський папір щільністю 300 г/м2, що надасть візиткам стильного та презентабельного вигляду при мінімальних витратах. Цифровий друк та легкий дизайн картки займає до 1 години.

Цифровий спосіб виготовлення візиток найвигідніший при замовленні невеликих тиражів особистих карток.

Шовкотрафаретне виготовлення візиток

Приклад надрукованих візиток з дизайном

Якщо ви віддаєте перевагу ексклюзиву, то хорошим варіантом може стати друк візиток з використанням шовкографії. Перевагою такого методу є можливість використання чорного або темного тла, яскравих насичених фарб, у тому числі металізованих: бронза, срібло та золото. Візитка на фактурному папері виглядає дуже оригінально, також можна нанести зображення на папір і картон будь-якої щільності.

Макет візитки має лише одне обмеження – передача плавного переходу кольорів. Також цей спосіб дає можливість для створення рельєфних та об'ємних зображень та літер. Але за таку красу доводиться розплачуватися часом, у зв'язку з особливістю технології, на виробництво йде від 2 до 5 днів.

Шовкотрафаретний метод виготовлення візиток підходить для малих тиражів представницької продукції.

Офсетний друк візиток

зразки офсетних візиток

Великий тираж візиток краще друкувати офсетом, при цьому візитки підкладають до інших замовлень. Для замовлення виготовлення корпоративної продукції (магазинами, барами, ресторанами та турфірмами) – найвигідніший офсетний метод друку візиток. Додатково можна вибрати різні види паперу чи картону. Офсетний спосіб дозволяє використовувати всі можливості кольорового друку за мінімальної ціни. Термін виробництва – від 2 до 3 днів.

Офсетний метод є економічнішим при великих тиражах, проти іншими методами.

Прайсові ціни на візитки

Нижче ви можете ознайомитись з цінами друкарні «АКТИВ ПРИНТ» на послуги з виготовлення візиток у Києві.

Кольоровість 1+0 2+0 3+0 4+0 1+1 2+2 3+3 4+4
Цифровий друк одностороння 200.00 грн. -
двостороння - 250.00 грн.
Шовкографія одностороння 450.00 580.00 750.00 900.00 -
двостороння - 580.00 900.00 1100.00 1550.00
Офсетний метод двостороння 1000 шт., 4+4, УФ лак з одного боку - 980.00 грн.

* Цифрові та шовкотрафаретні візитки упаковані по комплекту в пластикову коробочку.

Доставка візиток по Києву

За бажанням клієнта ми організуємо кур'єрську доставку готової друкованої продукції Києвом. Можлива доставка додому, до офісу або до станції метро. Вартість фіксована - 100 грн.

З «АКТИВ ПРИНТ» вам не потрібно буде витрачати час і нерви на пошуки хорошого дизайнера, друкаря та відповідного матеріалу для створення ексклюзивних візиток. Вам достатньо довіритися нашим професіоналам, здатним виконати все - від розробки дизайну макета візитки до доставки кур'єром до вас в офіс - максимально якісно, надійно і швидко.

Звертайтеся до нас і замовляйте виготовлення візиток прямо зараз. Ваші сміливі бажання – наші можливості!

фото