рус | укр

УФ друк наклейок на прозорій плівці

Прозора наліпка на оракалі

УФ друк на плівці – інноваційна технологія друку, що дозволяє використовувати за основу матеріал різної щільності. Це може бути уф-друк на прозорому оракалі, рифлених, твердих або м'яких поверхнях, з сірою підкладкою, кольоровою або білою. Завдяки цій методиці можна виготовляти фотореалістичні наліпки для вулиці, стійкі до вигоряння чи деформації від зовнішніх факторів.

УФ друк на плівці білим кольором: особливості

Технологія базується на струменевому друку, який передбачає використання УФ-чорнил, що застигають при впливі на них ультрафіолетом. В результаті на основі утворюється щільна плівка, інертна до руйнування. Сьогодні уф-друк з білим на прозорій плівці вважається екологічно безпечним, якщо порівнювати його з сольвентним. Сольвент як розчинник характеризується високою стійкістю до руйнування від сонця та вологи, але він токсичний, тому застосовується для друку білбордів та брандмауерів.

Популярний сьогодні уф друк на самоклеючій плівці використовується для виготовлення елементів зовнішньої реклами: наліпок з білим кольором і наклейок на прозорому оракалі з плоттерною різкою. За рахунок можливості застосування будь-якого матеріалу в якості бази, готова продукція відрізняється яскравістю, виразністю, що автоматично привертає увагу споживачів рекламної продукції. Формат рекламної продукції може бути будь-яким: А2, А3 або навіть від 1 сантиметра до 100 метрів завдовжки.

УФ друк на прозорій самоклейці підходить для наклеювання на скляні поверхні, наприклад, двері або вікна. При цьому вдається досягти високої точності зображення, а наклеювання на вітрину готового макета не викликає особливих складнощів.

Де замовити УФ друк наліпок у Києві

Якщо вас цікавить уф друк white+cmyk на прозорій плівці, оракалі або іншому матеріалі в Києві та області, наша друкарня «Актив Принт» рада запропонувати перелік відповідних послуг:

Прозорий стікер з плотерним різанням
Послуга за 1 м2 більше 5 м2
Друк без білого (CMYK) 250.00 грн 180.00 грн
Друк з білим (CMYK+WHITE) 370.00 грн 280.00 грн

Щодо цінової політики базового матеріалу, то ціна на рулон залежить від його характеристик.

Замовте у нас друк наклейок на прозорому оракалі, ми гарантуємо швидкість виготовлення та максимальну якість!

Ще корисно почитати:

Друк наклейок
Друк УФ наклейок на прозорій плівці
Друк етикеток

фото