рус | укр

Етикетки

дизайн та друк етикеток

Самоклеючі етикетки – базовий атрибут товару. Вони одночасно виконують презентаційну та рекламну функцію, тому мають бути помітними та містити повний перелік інформації про продукцію. Найпрактичнішими вважаються самоклеючі етикетки рулонного або листового формату.

Друк етикеток: специфіка

Друк етикеток може здійснюватися на різних за щільністю матеріалах. Вибір на користь конкретного залежить від особливостей товару. Наприклад, друк етикеток на пляшки передбачає використання паперу (матового чи глянцевого). Така популярна послуга як друк етикеток на банки здійснюється методом флексографії чи офсету також на папері чи плівці.

Плюс флексодруку – нанесення чітких зображень на матеріал: від паперу до фольги. У цьому використовуються екологічно нейтральні фарби. При тиражі до тисячі екземплярів найекономічнішою технологією вважається УФ друк. Отримані таким способом стікери відрізняються стійкістю до вологості та перепадів температури.

Найбільший попит мають етикетки на прозорій плівці, що перевершують папір за міцністю та стійкістю до зовнішнього впливу. Класична етикетка прозора друкується на поліпропілені на спеціальному ультрафіолетовому принтері.

Самоклеючі етикетки з логотипом – затребуваний вид поліграфічної продукції, призначеної для маркування товару. Вони складаються з декількох шарів: верхнього шару, на якому здійснюється друк етикеток на самоклейці, клейового прошарку та підкладки. Така наліпка щільно прилягає до товару та спрощує процес їхнього ручного чи автоматизованого нанесення.

Де замовити друк етикеток у Києві

Етикетки з плоттерною різкою в листах

Якщо вас цікавить друк етикеток, наша друкарня «Актив-Принт» надає широкий спектр поліграфічних послуг. У нас можна замовити самоклеючі етикетки рулонного або листового формату. Переваги співпраці з нами:

Друк етикеток на замовлення – один із напрямків, на якому ми спеціалізуємося. Професійне виготовлення етикеток для різних груп товарів (продуктів харчування, гігієнічних засобів, хімічної продукції) дає змогу покривати запити будь-якого клієнта. Щоб замовити етикетки, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефоном.

Ще корисно почитати:

Друк наклейок
Друк УФ наклейок на прозорій плівці
Друк етикеток

фото