рус | укр

Дизайн календарів у Києві

Приклад перекидного календаря

Якість завжди має бути чудовою, тому замовити дизайн календарів та виробництво краще в нашій друкарні «Актив-Принт», ми давно займаємося цим та професійно виконуємо роботу. Photoshop – основна програма для створення дизайну календарів, але також може використовуватись: Illustrator, Indesign та CorelDRAW. Хороший дизайн та виготовлення календарів потрібний для:

Поруч із робочим місцем часто є настінний календар, оскільки під час телефонної розмови легше наочно сконцентрувати на потрібній даті, прорахувати важливий дедлайн. Настінні календарі це найкращий вид рекламної продукції, оскільки подарувавши календар із фірмовим дизайном, Ваша реклама нагадуватиме цілий рік.

Дизайн календарів фахівцями

Звертайтеся до нас за дизайном календарів, ми допоможемо зробити ексклюзивний дизайн, який вам захочеться повторити під кінець року. Перед тим як приступити до оформлення, необхідно зробити кілька важливих кроків:

Дизайн та друк календарів на замовлення

Пропонуємо кілька видів колірної гами календарних сіток для квартального календаря. Ми використовуємо практичні календарні сітки з виділеними вихідними та святковими днями, де розмір літер достатньої величини. Індивідуальний дизайн та друк календарів використовується для виготовлення:

Стандартні ціни на виробництво календарів, Ви можете подивитися на сторінці, пройшовши посилання.

Звертайтеся до наших фахівців за ідеєю креативного дизайну, довірте виготовлення календаря найкращим у своїй справі! Ми обіцяємо, що ваш фірмовий календар буде якісним і відвантажений вам у заздалегідь обумовлений термін.

фото