рус | укр

Дизайн календарів виготовлення, Київ

Приклад перекидного календаря

Розробкою дизайну календарів й виготовленням для солідних компаній повинні займатися професіонали. Настінні календарі це найкращий вид рекламної продукції, оскільки подарувавши календар з фірмовим дизайном, Ваша реклама буде нагадувати цілий рік. Якість перекидного календаря повинна бути чудовим, тому дизайн і виробництво календарів краще довірити друкарні «Актив-Принт».

В оточенні цифрового забезпечення, по дослідженню вчених, настінний календар не здає свого лідерства. Поруч з робочим місцем часто присутній настінний календар, оскільки під час телефонної розмови легше наочно сконцентрувати на потрібній даті, прорахувати важливий дедлайн.

Навіщо замовляють виготовлення календарів?

Головні пункти при замовленні і виготовленні календарів:

Замовити виготовлення і друк календарів і зробити класний дизайн - це до нас!

Довірте розробку дизайну календарів фахівцям

Звертайтеся за дизайном і друком календарів до наших креативних фахівців. Іноді замовники хочуть заощадити на виготовленні дизайну, але як показує практика, ці календарі не завжди дістаються з подарованого пакета, оскільки календар не запалив в серці замовника вогник!

Звертайтеся до нас, ми допоможемо запалити цей вогник в очах, допоможемо зробити ексклюзивний календар який не захочеться навіть міняти на новий під кінець року. Перед тим як приступити до виготовлення дизайну, необхідно зробити кілька важливих кроків:

Виробництво і друк календарів на замовлення

Для календарів ми використовуємо практичні календарні сітки з виділеними вихідними і святковими днями, де розмір букв достатньої величини. Пропонуємо кілька видів дизайну та кольорової гами календарних сіток для квартального або календаря будиночка.

Друкарня «Актив-Принт» допоможе виготовити і надрукувати такі види календарів:

Стандартні ціни на виробництво календарів, Ви можете подивитися на сторінці пройшовши за посиланням.

Звертайтеся до наших фахівців за ідеєю креативного дизайну, довірте виготовлення календаря кращим у своїй справі!

фото