Тверда палітурка дисертацій у Києві

Тверда палітурка дисертації

Тверда палітурка дисертацій — тверде та міцне покриття книги призначене для з'єднання внутрішніх аркушів книги разом та захисту книжкового блоку від пошкодження та забруднення. У тверду обкладинку також прошиваються дипломні та курсові роботи, на чому і спеціалізується наша палітурна майстерня. Пропонуємо Вам якісну палітурку дисертацій, дипломів, курсових, фінансової та бухгалтерської документації.

Технологія канальної палітурки дисертацій

Для палітурки дисертації використовується польська технологія MetalBind OPUS, з її допомогою можна зшивати навіть найцінніші оригінали документів, жорсткість надає металева канавка в яку вставляються потрібні аркуші. Такий метод брошурування є абсолютно безпечним для всіх документів, оскільки листи не зшиваються, не склеюються та не перфоруються. Якщо потрібно замінити аркуші, дисертацію можна безпечно розтиснути та використати у палітурці повторно.

При такій твердій палітурки не використовується клей, що викликає пошкодження обкладинки або сторінок дипломної роботи. Після стиснення брошура не деформується, вона готова до використання та надалі збереже чудовий зовнішній вигляд. Канальна палітурка забезпечує максимальну надійність і довговічність вашої наукової роботи.

Час на роздрук та палітурку дисертацій

Друкарня «Актив Прінт» друкує та переплітає дисертації та курсові у Києві. Для друку дисертацій Вам необхідно зберегти роботу у форматі PDF та візуально перевірити структуру тексту. Жорстка палітурка дисертацій здійснюється за 3-5 хвилин і передбачає брошурування до 320 аркушів А4 формату. Замовити прошивку дисертаційних робіт можна online та додатково оформити доставку, щоб не гаяти часу.

Вартість палітурки дисертацій

У вартість канальної палітурки дисертації входить кольорова обкладинка без напису. Для напису на обкладинці ми можемо зробити сліпе тиснення або тиснення фольгою. В асортименті завжди є різні кольори обкладинок для палітурки: синій, бордовий, зелений, сірий залежно від наявності. Додатково Ви можете замовити послуги:

Якщо вам терміново потрібно переплести дисертацію або пошити диплом у Києві, то приходьте до друкарні «Актив Прінт», яка знаходиться в районі Солом'янської площі. Наша оперативна поліграфія з радістю запропонує швидку недорогу і якісну тверду палітурку дипломів, дисертацій у Києві.

Ще корисно почитати:

Тверда палітурка дипломів

фото