Палітурка дисертації і курсової в Києві

Палітурка дисертації і диплома в Києві

Друкарня «Актив Принт» друкує і переплітає дисертації і курсові в Києві. Замовити прошивку дисертаційних робіт з доставкою можна online. Наша оперативна поліграфія з радістю запропонує швидку недорогу і якісну тверду палытурку дипломів, дисертацій в Києві.

Термінова тверда палітурка дипломів дисертацій називається також канальним (канальна палітурка) так як для твердої палітурки дипломів дисертацій використовується польська технологія, що дозволяє зшивати дипломні роботи, дисертації за допомогою металевого каналу.

Тверда палітурка дисертацій і дипломів

Тверда палітурка - тверде і міцне покриття книги призначене для з'єднання внутрішніх аркушів книги разом із захистом книжкового блоку від пошкодження і забруднення, а також надає індивідуальне оформлення книги.

В тверду, книжкову палітурку також прошиваються дипломні роботи і дисертації, на чому і спеціалізується наша палітурна майстерня.

Ми за 5 хвилин оформимо дипломи, курсові і дисертації в красивий і презентабельний вигляд. У нас можливо замовити кольорову лазерну роздруківку і ч/б цифровий друк документів. Для написах на обкладинках ми можемо зробити сліпе тиснення або тиснення фольгою. Повний комплекс робіт включає: сканування, ламінування та ксерокопію документів, ми також пропонуємо естетичний переплетення пластиковою пружиною.

Тверда (книжкова канальна жорстка) палітурка дисертації здійснюється за 3-5 хвилин, передбачає брошурування до 320 аркушів А4 формату.

Важливо, що при такій твердій палітурці не використовується клеї, що викликають пошкодження обкладинки або сторінок дипломної роботи. Канальний тверда палітурка дипломів, дисертацій забезпечує максимальну надійність і довговічність вашої наукової роботи.

Пропонуємо Вам якісний й швидкий переплет дипломів та курсових, фінансової та бухгалтерської документації. Ознайомтесь з нашими доступними цінами на палитурні роботи в Києві.

Всі палітурні роботи виконуються протягом 3-5 хвилин на професійному обладнанні марки BIND. Така палітурка є абсолютно безпечна для всіх документів, оскільки аркуші не зшиваються, що не склеюються і не перфоруються. Міцність надає металева канавка в яку вставляються потрібні документи. В асортименті завжди є різні кольори обкладинок. За допомогою польскої системи MetalBind OPUS можна переплітати навіть найцінніші оригінали документів, тому що після разжіманія вони залишаться в ідеальному стані. У випадку, якщо потрібно замінити листи, готову палітурку можна швидко розшити.

Прошивка та палітурка документації, дипломів, курсових та дисертацій в готовому вигляді виходить дуже елегантно, що задовольняє найвищі вимоги. Після стиснення, лицьова сторона брошури і задня частина обкладинки ніяк не деформується, брошура готова до використання і в подальшому збереже прекрасний зовнішній вигляд.

У вартість швидкої палітурки Вашої дипломної роботи входить кольорова обкладинка (без написів на ній) і робота фахівця. Кольори обкладинок для виготовлення палітурки можуть бути: синій, бордовий, зелений, сірий залежно від наявності. Додатково Ви можете замовити послуги:

Поширені запитання

Як підготувати макет дисертацій для друку і палітурки?

Вам необхідно перезберегти з MS Word в формат PDF і візуально перевірити структуру тексту.

Скільки часу займе роздруківка і палітурка дисертації?

Чорно-біла або кольорова роздруківка займає до 10 хвилин, плюс збірка всіх сторінок по порядку, перевірка і 5 хвилин на палітурні роботи. В середньому, на все йде до 20 хвилин.

Якщо вам терміново потрібно переплести дисертацію або пошити диплом у Києві, то приходьте до друкарні «Актив Прінт», у нас відповідальний підхід до роботи!

фото