рус | укр

Пластикові пропуски: виготовлення у Києві

Приклад пластикового пропуску

Замовити якісне виготовлення пластикових перепусток та друк посвідчень можна у друкарні «Актив Прінт». Якщо на перепустці необхідно надрукувати печатку підприємства, для замовлення потрібен офіційний лист від компанії.

Контрольно-пропускний режим на підприємстві зобов'язує співробітників мати перепустки та пластикові картки. Пластиковий пропуск - по суті це пластикова картка у вигляді посвідчення особи власника, на якому розміщується інформація про організацію, що замовила і видала його. Крім виготовлення пластикових перепусток та посвідчень, наше обладнання дозволяє друкувати будь-яку поліграфічну продукцію комплексно.

Виготовлення перепусток та посвідчень

Пропуск пластиковий посвідчення

Посвідчення та пластикові пропуски мають позитивні відмінності, вони довговічні в порівнянні з паперовими аналогами та мають високий захист від підробок. Стандартний розмір пропуску - 86х54мм, з подальшим заокругленням кутів. Ви можете додатково вибрати:

Для авто та відвідувачів не потрібна повна персоналізація, там може бути: ім'я власника, номер авто або тільки порядковий номер карти. У пропускній системі на перепустках друкують: логотип компанії, ПІБ, посаду та фотографію співробітника.

Друк пластикових перепусток, виготовлення посвідчень здійснюємо на власному устаткуванні в короткі терміни. Телефонуйте, ми допоможемо з дизайном, організуємо доставку та друк будь-якої поліграфічної продукції незалежно від тиражу!

фото