Переплетення дисертацій, тверде канальне переплетення диплома

Канальний переплетення дисертацій і дипломів у Києві

Наша оперативна поліграфія з радістю запропонує швидкий, недорогий і якісно тверду палітурку дипломів і дисертацій в Києві. Термінова тверда палітурка дипломів дисертацій називається також канальним (канальна палітурка) так як для твердої палітурки дипломів дисертацій використовується польська технологія, що дозволяє зшивати дипломні роботи, дисертації за допомогою металевого каналу.

Тверда палітурка дипломів і дисертацій в Києві

Тверда палітурка - тверде і міцне покриття книги призначене для з'єднання внутрішніх аркушів книги разом із захистом книжкового блоку від пошкодження і забруднення, а також надає індивідуальне оформлення книги.

В тверду, книжкову палітурку також прошиваються дипломні роботи і дисертації, на чому і спеціалізується наша палітурна майстерня.

Ми за 5 хвилин оформимо дипломи, курсові і дисертації в красивий і презентабельний вигляд. У нас можливо замовити кольорову лазерну роздруківку і ч/б цифровий друк документів. Для написах на обкладинках ми можемо зробити сліпе тиснення або тиснення фольгою. Повний комплекс робіт включає: сканування, ламінування та ксерокопію документів, ми також пропонуємо естетичний переплетення пластиковою пружиною.

Тверда (книжкова канальна жорстка) палітурка диплома дисертації здійснюється за 3-5 хвилин.

Важливо, що при такій твердій палітурці не використовується клеї, що викликають пошкодження обкладинки або сторінок дипломної роботи. Канальний тверда палітурка дипломів, дисертацій забезпечує максимальну надійність і довговічність вашої наукової роботи.

Пропонуємо Вам якісний й швидкий переплет дипломів та курсових, фінансової та бухгалтерської документації. Ознайомтесь з нашими доступними цінами на палитурні роботи в Києві.

Всі палітурні роботи виконуються протягом 3-5 хвилин на професійному обладнанні марки BIND. Така палітурка є абсолютно безпечна для всіх документів, оскільки аркуші не зшиваються, що не склеюються і не перфоруються. Міцність надає металева канавка в яку вставляються потрібні документи. В асортименті завжди є різні кольори обкладинок. За допомогою польскої системи MetalBind OPUS можна переплітати навіть найцінніші оригінали документів, тому що після разжіманія вони залишаться в ідеальному стані. У випадку, якщо потрібно замінити листи, готову палітурку можна швидко розшити.

Палітурка документів, дипломів, дисертацій в готовому вигляді виходить дуже елегантно, що задовольняє найвищі вимоги. Після стиснення, лицьова сторона брошури і задня частина обкладинки ніяк не деформується, брошура готова до використання і в подальшому збереже прекрасний зовнішній вигляд.

У вартість швидкої палітурки Вашої дипломної роботи входить кольорова обкладинка (без написів на ній) і робота фахівця. Кольори обкладинок для виготовлення палітурки можуть бути: синій, бордовий, зелений, сірий залежно від наявності. Додатково Ви можете замовити:

1. Підшивка файликів до роботи.
2. Подразнень за розміром листа файли.
3. Конверт для диска.
4. Конверт.

фото